Knauf (Гіпсові штукатурки Кнауф)

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Завдяки неперевершеній здатності до адгезії, клей підходить не тільки для шпалер зі скловолокна, але і для інших видів важких шпалер. До складу продукту входять антисептичні добавки, що запобігають появі цвілі, гниття і грибка. Підходить для роботи з такими поверхнями як гіпсокартон, бетон, цегла, дерево і ін.
Витрата: 10кг на 40- 50 кв.м
властивості:
-Не шкодить здоров'ю людей і домашніх тварин;
- Є екологічно безпечним;
Містить спеціальні добавки, які виключають появу грибка і цвілі на поверхні стіни під шпалерами, - навіть в приміщеннях з
підвищеною вологістю;
- Зручний для транспортування, завдяки герметичній, непромокаючої упаковці і різноманітності фасовок;
- Морозостійкий. Його можна зберігати при температурі -40oС до 30 діб або
піддавати п'яти циклів заморожування / розморожування до 5 разів;
- Збільшений термін зберігання.
 
Швидке замовлення

Склополотно — дуже простий та практичний у застосуванні матеріал. Його властивості дозволяють зберегти цілісність стіни, зміцнити її та запобігти утворенню мікротріщин.
Склополотно виготовляється виключно з натуральної сировини (пісок, сода, вапно, доломіт), тому його сміливо можна назвати екологічним. Воно легко пропускає повітря, вологу та пар, тим самим, запобігаючи появі грибка й цвілі.

Склополотно відноситься до нових матеріалів, які застосовуються при обробці стін приміщення. Він складається з обробленого скловолокна, яке є більш якісним і безпечним матеріалом в порівнянні з синтетичними матеріалами. Прийнято вважати, що склошпалери приховують дрібні дефекти стіни, проте клеїти їх краще на підготовлену і попередньо вирівняну поверхню, наприклад, листи гіпсокартону.

Швидке замовлення
Швидке замовлення
Вологостійкий гіпсокартон застосовується при обшивці всіх приміщень з підвищеною вологістю повітря, таких як ванні кімнати, санвузли, підвальні приміщення і т. П. Крім цього цей вид гіпсокартону застосовується при облаштуванні віконних укосів. Ще одна особливість вологостійкого гіпсокартону - це можливість облицювання його поверхні керамічною плиткою та мозаїкою.
До речі, під вологостійкість гіпсокартону, слід розуміти не те, що він, наприклад, не боїться затоплення, а довше чинить опір руйнівній дії вологи, ніж стіновий гіпсокартон. Тому при інтенсивному контакті з водою він також розмокає, набухає, деформується і покривається пліснявою, просто не так швидко, якби це був звичайний ГКЛ.
Багато хто запитує, чи можна використовувати звичайний стіновий гіпсокартон, наприклад, на суміщених лоджіях, мансардах, кухнях і т. П. Якщо кімната суха, опалювальна, то використання вологостійкого гіпсокартону не обов'язково. Як показує практика, вологостійкий гіпсокартон доцільно застосовувати тільки там, де вологість повітря дійсно висока.
Швидке замовлення

Гіпсокартон надійно прижився на будівництвах — це простий в роботі, недорогий, зручний і практичний матеріал для виготовлення стін (перегородок) і їхнього вирівнювання (наприклад, для підготовки стіни до укладання кахлю). 

Швидке замовлення

Гіпсокартонний лист Кнауф - складається з двох картонних листів, між якими укладений гіпсовий шар з армуючими добавками. В цьому матеріалі використовується гіпс Г-4. Краї листа зафальцовані лицьовим картоном. При цьому сама кромка являє собою напівкруглий край, який чисто технологічно забезпечує найкращий стик в плані його надійності після заповнення шпаклівочним розчином. Виробництва цієї марки засновано на вимогах Дсту 32614-2012.

0,00 грн
239,00 грн
Швидке замовлення

KNAUF - HP FINISH, Knauf (Гіпсові штукатурки Кнауф), Клеї та суміші

175,00 грн
395,00 грн
Швидке замовлення

KNAUF - ROTBAND

0,00 грн
255,00 грн
Швидке замовлення

KNAUF - MP 75, Knauf (Гіпсові штукатурки Кнауф), Knauf (Гіпсові штукатурки Кнауф)

Швидке замовлення

KNAUF - MULTI-FINISH, Knauf (Гіпсові штукатурки Кнауф), Клеї та суміші

0,00 грн
249,00 грн
Швидке замовлення

KNAUF - PERLFIX, Knauf (Гіпсові штукатурки Кнауф), Клеї та суміші

Швидке замовлення

KNAUF - fugenfuller, Knauf (Гіпсові штукатурки Кнауф), Клеї та суміші

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину