ArtEco

ArtEco – це виробник фарб, ґрунтівок, сухих будівельних сумішей

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
 
 
 
 
 
Універсальна Ґрунтовка
 
Фасування : 5 / 10 л
 
Використовують для попередньої обробки стін, стель, підлог та інших мінеральних основ перед оздоблювальними, ізоляційними та захисними роботами. Ґрунтовка вирівнює водопоглинання та зміцнює верхній шар основи. Підхо- дить для внутрішніх та зовнішніх робіт. Застосовується по цементних, гіпсових, гіпсокартонних, бетонних і цемент- но-вапняних поверхнях, а також для цегли, каміння та фарб на водній основі. Наносять на підготовлену рівну поверх- ню перед штукатуркою, шпаклівкою, шпалерним клеєм, фарбою, основою під паркет тощо. Застереження! Не підходить для поверхонь, вкритих масляними фарбами, плитки, металу.
ПРИЗНАЧЕННЯ
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Ґрунтовка після висихання вирівнює водопоглинання основи, та підвищує міцність зчеплення наступних матеріалів з основою на яку нанесена.
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Перед нанесенням матеріалу основа повинна бути чистою, міцною, сухою та без масляних покриттів..
НАНЕСЕННЯ
Перед використанням ретельно перемішати. Ґрунтовку слід наносити на поверхню рівномірно без пропусків за допомогою пензлика, валика або розпилювача. Після висихання першого шару перевірити поверхню та при необхідності нанести наступний шар. Не допускати появи блиску на оброблюваній поверхні! Рекомендована температура повітря: від +8°С до +25°С та при відносній вологості від 50% до 75%. Наступний етап робіт проводити не раніше, ніж за 24 години після нанесення останнього шару ґрунтовки.
2-3 години у проміжку між шарами та 24 години до повного висихання.
ЧАС ВИСИХАННЯ
ВИТРАТА
100-200 мл/м2 на 1 шар, залежить від ступеня поглинання основи та способу нанесення.
Швидке замовлення
 
 
Використовують для попереднього ґрунтування та зміцнення основи перед нанесенням штукатурок та фарб. Можна використовувати для поверхонь з бетону, цементну, цементно-піщаних штукатурок, на гіпсові поверхні, цеглу, стіни, стелі, а також як проміжний шар на гладкі, металеві, дерев'яні поверхні для нанесення цементно-полімерних розчинів. Підходить як для внутрішніх і зовнішніх робіт, так і для консервування систем зовнішньої теплоізоляції в зимовий період. Зменшує водопоглинання основи.
ПРИЗНАЧЕННЯ
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Ґрунтовка створює на гладких, щільних, поглинаючих поверхнях шорсткий шар, який дозволяє рівномірно та надійно розподілити наступні шари оздоблення. Одержане покриття стійке до перепадів температур та паропроникне, перешкоджає появі плям та зменшує вірогідність зміни забарвлення штукатурки. В рідкому стані ґрунтовка білого кольору з кварцовим наповнювачем.
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Основа повинна бути рівною, міцною, візуально чистою, сухою, без пилу, відшарувань, масляних, крейдових, клейових, вапняних, кремнійорганічних покриттів та придатна до обробки.
НАНЕСЕННЯ
Роботи слід проводити при температурі основи та навколишнього середовища від +8 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря від 50 % до 80 %. Не розбавляти водою. Перед нанесенням ґрунтовку ретельно перемішати до однорідності тихохідним пристроєм. Наносити за допомогою пензля, валика або щітки. Після використання інструмент відразу промити водою. Наступний етап оздоблювальних робіт проводити через 24 години після завершення ґрунтування, за умови, що покриття стійке до подряпин металевим інструментом. Застереження! У процесі нанесення оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, вітру до повного висихання матеріалу
Від 4 до 6 годин в залежності від умов.
ЧАС ВИСИХАННЯ
ВИТРАТА
0,25-0,35 кг/м2 на один шар. Витрата залежить від стану поверхні
Швидке замовлення
 
 
Декоративна штукатурка "Барашек" суміш білого кольору для високоякісного тонкошарового декоративного оздоблення внутрішньої поверхні та зовнішніх фасадів будинків з метою отримання оригінальної кінцевої фактури. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.
ПРИЗНАЧЕННЯ
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Підготовка основи повинна відбуватися згідно ДСТУ-Н БА.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н БВ.2.6.-212:2016 . Основа на яку наноситься розчин, повинна бути очищена від послаблюючих адгезію речовин (масляні плями, пил, залишки будівельних розчинів, тощо). Перед нанесенням декоративної штукатурки поверхню необхідно оброботи ґрунтовкою. Сильно поглинаючі поверхні повинні бути оброблені ґрунтовкою два рази, та витримані не менше 4 годин. При влаштуванні систем фасадів "Барашек" наноситься на поверхню, яка попередньо була вирівняна розчином "ArtEco 85" чи "ArtEco 90". Декоративну штукатурку наносять на основу металевим шпателем шаром, який відповідає розміру зерна, після цього круговими рухами за допомогою пластмасової терки надають поверхні бажаної фактури. Виконувати роботи на одні поверхні слід безперервно, дотримуючись правил нанесення розчинів "мокре на мокре".
Швидке замовлення
 
 
Штукатурка декоративна «Короїд»- суміш білого кольору для високоякісного тонкошарового декоративного оздоблення фасадів будинків з метою отримання різноманітних «короїдних» фактур. Розмір зерна 2,5 мм. Використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.
ПРИЗНАЧЕННЯ
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Підготовка основи повинна відбуватися згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016
Основа, на яку наноситься розчин, повинна бути очищена від послаблюючих адгезію речовин (масні плями, пил, залишки будівельних розчинів, тощо).
Перед нанесенням декоративної штукатурки поверхню необхідно вирівняти цементною штукатуркою або клеєм якщо це утеплення фасадів будинку.
Швидке замовлення
 
 
Суміш будівельна суха модифікована призначена для вирівнювання бетоних основ і стяжок із цементно-піщаних розчинів під помірні навантаження для подальшого облаштування фінішних покриттів (лінолеум, ковролін, ламінат, паркет, керамічна плитка та інших облицювальних матеріалів) всередині будівель.
ПРИЗНАЧЕННЯ
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Підготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути:
- Чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну);
- Міцною (не нижче міцності покриття);
- Склоподібним поверхням надати шорсткості;
- За наявності тріщин, які потрібно розширити, западин та нерівностей основу обробити ґрунтовкою, та вирівняти густою зачиненою сумішшю, через 1-2 години поверхню ще раз обробити ґрунтовкою;
- Для підвищення контакту з сумішшю основу обробити ґрунтовкою
Швидке замовлення
 
 
 
 
 
 
СУМІШ ДЛЯ СИСТЕМ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙ 90
 
Фасування : 25 кг
 
Суха будівельна суміш «ArtEco 90» призначена:
- Для приклеювання пінополістирольних та мінераловатних плит;
- Для влаштування армуючого шару по пінополістирольним та мінераловатним плитам;
- Для облицювання керамічною плиткою, плиткою з природнього та штучного каменю, пресованих плит, мозаїчних покриттів недеформованих основ стін та підлог, які експлуатуються всередині та зовні споруд.


ПРИЗНАЧЕННЯ
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Підготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути:
- Чистою усі забруднення, напливи залишки попередніх робіт, що зменшують адгезію (прилипання), необхідно видалити;
- Міцною, всі крихкі ділянки потрібно видалити та обробити ґрунтовкою, а потім вирівняти;
- Значні нерівності основи та перепади більш ніж 20 мм повинні бути усунуті;
- Поверхню з високою поглинаючою здатністю попередньо обробити ґрунтовкою для зовнішніх робіт.
Швидке замовлення
 
 
 
 
КЛЕЙ ДЛЯ АРМУВАННЯ ПІНОПОЛІСТИРОЛУ ТА МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТИ 85
 
Фасування : 25 кг
 
Суміш будівельна суха модифікована «Суміш для армування пінополістиролу 85» призначена для влаштування армуючого шару пінопласту у системах зовнішньої теплоізоляції фасадів будівель та споруд.
ПРИЗНАЧЕННЯ
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Підготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути:
- Чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну, очистити від олій та залишків фарби);
- Міцною, всі крихкі ділянки потрібно видалити та обробити ґрунтовкою;
- Значні нерівності основи вирівняти за допомогою щтукатурки.
Швидке замовлення
 
 
 
 
КЛЕЙ ДЛЯ ПЛИТКИ 117
 
Фасування : 25 кг
 
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Клейова суміш призначена для облицювання вертикальних та горизонтальних міцних недеформівних основ плиткою з водопоглинанням не менше 0,2% (керамограніт), в тому числі підлогових плиток великого формату розмiром 600х600 мм і більше, всередині і зовні виробничих і житлових будівель. Можливе застосування в системах підлог з підігрівом, окрім опалювального мату.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ
Підготовка основи проводиться відповідно вимогам ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою, міцною й очищеною від пилу, бруду, олії, жирів, воску і залишків фарби. Неміцні шари потрібно видалити. Вибоїни, відколи, тріщини необхідно закрити ремонтною сумішшю. Сильновсмоктуючі основи перед виконанням робіт необхідно обробити глибокопроникаючою емульсією і витримати 4 години. Слабковбираючі та гладкі основи перед початком роботи обробляють адгезійною грунтовкою для бетонних основ і витримують від 4 до 6 годин.
Швидке замовлення
 
 
Суміш будівельна суха модифікована призначена для облицювання стін і підлог керамічною плиткою та плиткою з керамограніту (з водопоглиненням більше 1%) бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхонь по міцним основах, що не деформуються при проведенні внутрішніх робіт.
ПРИЗНАЧЕННЯ
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Підготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути:
- Чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну);
- Нерівності від 3 до 10 мм вирівняти клейовою сумішшю. При наявності тріщин, западин чи нерівностей більше 10 мм основу обробити ґрунтовкою, а потім вирівняти штукатурною сумішшю.
- Поверхні з високою водопоглинаючою здатністю та поверхні при температурі повітря вище +30℃ потребують додаткового зволоження;
- Поверхні, попередньо оброблені ґрунтовкою, не потребують зволоження
Швидке замовлення
 
 
 
Суміш будівельна суха модифікована призначена для влаштування міцних стяжок по жорстких основах під подальше нанесення самовирівнюючих сумішей; влаштування систем водних і електричних «теплих підлог»; ремонту тріщин та вибоїн, усунення нерівностей та перепадів основ.
ПРИЗНАЧЕННЯ
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Підготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути:
- Чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну, очистити від олій);
- Міцною (не нижче міцності покриття);
- Склоподібним поверхням надати шорсткості;
-За наявності тріщин, які потрібно розширити, западин та нерівностей основу обробити ґрунтовкою, а потім вирівняти зачиненою сумішшю;
- Поверхні з високою поглинаючою здатністю попередньо обробити ґрунтовкою.
Швидке замовлення
 
 
КЛЕЙ ДЛЯ ПЛИТКИ 11
 
Фасування : 25 кг
 
Клейова суміш «Клей для плитки 11» призначена для облицювання стін і підлог керамічною плиткою (з водопоглиненням більше 3%) по бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхонь по міцним основах, що не деформуються при проведенні внутрішніх робіт.
ПРИЗНАЧЕННЯ
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Підготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути:
- Чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну);
- Міцною (крихкі місця слід видалити)
- Нерівності від 3 до 10 мм вирівняти клейовою сумішшю. При наявності тріщин, западин чи нерівностей більше 10 мм основу обробити ґрунтовкою, а потім вирівняти штукатуркою.
Швидке замовлення
 
 
КЛЕЙ ДЛЯ ПІНОПОЛІСТИРОЛУ 83
 
Фасування : 25 кг
 
Суміш будівельна суха модифікована «Клей для пінополістиролу 83» призначена для закріплення пінополістирольних плит на цементних та цементно-вапняних поверхнях у системах зовнішньої теплоізоляції фасадів будівель та споруд.
ПРИЗНАЧЕННЯ
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Підготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути:
- Чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну, очистити від олій та залишків фарби);
- Міцною, всі крихкі ділянки потрібно видалити та обробити ґрунтовкою;
- Значні нерівності основи та перепади більш ніж 20 мм вирівняти за допомогою суміші для ремонту поверхонь;
- Поверхню з високою поглинаючою здатністю попередньо обробити ґрунтовкою.
Швидке замовлення
 
 
Суміш будівельна суха модифікована призначена для облицювання стін і підлог плиткою з природного та штучного матеріалів по основах, що деформуються всередині та зовні приміщень. Ефективно використовувати для улаштування теплих підлог, сходів та облицювання камінів.
ПРИЗНАЧЕННЯ
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Підготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути:
- Чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну);
- Нерівності від 3 до 10 мм вирівняти клейовою сумішшю;
- Поверхні з високою водопоглинаючою здатністю та поверхні при температурі повітря вище +30℃ потребують додаткового зволоження;
- Поверхні, попередньо оброблені ґрунтовкою, не потребують зволоження.
Швидке замовлення
 
 
Клейова суміш ArtEco 21 призначена для тонкошарового мурування зовнішніх та внутрішніх стін з блоків із ніздрьового бетону (піно- газобетон) поризованого керамічного каменю або силікатних блоків. За рахунок високої водоутримуючої здатності та пластичності клейового розчину забезпечується монолітність конструкції та дозволяє до мінімуму зменшити товщину швів, що значно зменшує вірогідність утворення "містків холоду".
ПРИЗНАЧЕННЯ
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
При виконанні робіт потрібно дотримуватись вимог діючої нормативної документації. Клейовий розчин наноситься на чисту від пилу поверхню за допомогою клейових кареток ковшів або зубчастих шпателів. Розмірів зубців шпателя (від 4 до 12мм) обирають відповідно до потрібної товщини шару клейового розчину. Блоки встановлюють на розподілену розчинову суміш, притискають і коригують їх положення за допомогою гумового молотка.
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину